Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Київ 43 з 26/03/2017 щоденно, крім 7/06-28/10/2017 10:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 22:00
Галич 22:33 22:35
Бурштин 22:51 22:53
Ходорів 23:35 23:37
Львів 00:40 01:00
Броди 02:09 02:11
Кривин 03:53 03:55
Шепетівка-1 04:30 04:39
Новоград-Волинський 1 05:31 05:33
Коростень-П-З 06:40 06:42
Святошин 08:31 08:33
Київ-Пас. 08:51