Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 232

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Івано-Франківськ 232 11/06-29/07/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 25:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 11:15
Новоолексіївка 11:30 11:32
Партизани 11:46 11:48
Сокологірне 12:05 12:07
Якимівка 12:38 12:40
Тащенак 12:52 12:54
Мелітополь-Пас. 13:06 13:28
Запоріжжя-1 14:56 15:01
Синельникове-1 16:00 16:02
Дніпропетровськ-Головний 17:10 17:31
Кам'янське-Пас. 18:10 18:12
П'ятихатки 19:39 19:41
Олександрія 20:55 20:57
Знам'янка-Пас. 21:35 21:37
Ім.тараса Шевченка 22:53 23:08
Миронівка 00:29 00:31
Козятин-1 03:02 03:35
Бердичів 04:01 04:03
Полонне 05:17 05:19
Шепетівка-1 05:52 05:54
Славута-1 06:15 06:17
Кривин 06:30 06:32
Здолбунів-Пас. 07:08 07:30
Дубно 08:04 08:06
Радивилів 08:43 08:46
Броди 08:56 08:59
Львів 10:24 10:52
Ходорів 11:53 11:55
Галич 12:38 12:40
Івано-Франківськ 13:11

Розклад у зворотньому напрямку