Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 7/04-28/05/2017 та з 1/09/2017 по 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 числах кожного місяця; 1/06-31/07/2017 по непарних, крім 15,25/06, 5,17,29/07/2017 27:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 12:09
Херсон 13:24 13:34
Снігурівка 14:22 14:24
Біла Криниця 15:27 15:33
Високопілля 16:27 16:29
Апостолове 17:07 17:29
Кривий Ріг-Головний 18:08 18:18
Долинська 20:08 20:12
Ім.тараса Шевченка 23:00 23:20
Миронівка 00:43 00:45
Козятин-1 03:33 03:56
Бердичів 04:23 04:25
Полонне 05:42 05:44
Шепетівка-1 06:20 06:22
Славута-1 06:44 06:46
Кривин 07:00 07:02
Здолбунів-Пас. 07:42 08:02
Дубно 08:38 08:40
Радивилів 09:14 09:16
Броди 09:26 09:28
Львів 10:43 11:03
Стрий 12:05 12:30
Моршин 12:50 12:54
Долина 13:48 13:50
Калуш 14:32 14:34
Івано-Франківськ 15:40

Розклад у зворотньому напрямку