Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 231

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Генічеськ 231 12/06-30/07/2017 по парних, при двох непарних 30,1,4,6 25:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 15:42
Галич 16:21 16:23
Ходорів 17:05 17:08
Львів 18:33 18:53
Броди 20:16 20:20
Радивилів 20:30 20:33
Дубно 21:11 21:15
Здолбунів-Пас. 21:55 22:20
Кривин 23:00 23:02
Славута-1 23:15 23:17
Шепетівка-1 23:39 23:46
Полонне 00:15 00:17
Бердичів 01:22 01:24
Козятин-1 01:50 02:20
Миронівка 04:51 04:53
Ім.тараса Шевченка 06:15 06:30
Знам'янка-Пас. 07:42 07:45
Олександрія 08:23 08:25
П'ятихатки 09:43 09:45
Кам'янське-Пас. 10:43 10:45
Дніпропетровськ-Головний 11:21 11:41
Синельникове-1 12:41 12:43
Запоріжжя-1 13:39 13:44
Мелітополь-Пас. 15:30 15:52
Тащенак 16:06 16:08
Якимівка 16:20 16:22
Сокологірне 16:41 16:43
Партизани 17:01 17:03
Новоолексіївка 17:15 17:17
Генічеськ 17:30

Розклад у зворотньому напрямку