Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Ковель 73 26/03-22/08/2017 щоденно 24:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва Київська 15:58
Брянськ-Орловськ 21:17 22:07
Хутір Михайлівський 00:05 00:45
Терещенська 01:20 01:22
Кролевець 01:41 01:43
Конотоп-Пас. 02:16 02:31
Бахмач-Пас. 02:54 02:56
Ніжин 03:47 03:49
Київ-Пас. 05:15 05:50
Коростень-П-З 07:45 07:47
Новоград-Волинський 1 09:02 09:20
Шепетівка-1 10:10 10:12
Славута-1 10:34 10:36
Кривин 10:50 10:52
Острог 11:10 11:12
Здолбунів-Пас. 11:35 11:38
Рівне 11:52 11:58
Ківерці 12:52 12:54
Луцьк 13:10 13:33
Ківерці 13:49 14:11
Рожище 14:27 14:31
Ковель-Пас. 15:20

Розклад у зворотньому напрямку