Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 з 2/09/2017 по 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29 числах кожного місяця 26:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 17:42
Калуш 18:45 18:47
Долина 19:32 19:34
Моршин 20:28 20:30
Стрий 20:50 21:10
Львів 22:16 22:41
Броди 23:53 23:55
Радивилів 00:05 00:07
Дубно 00:40 00:42
Здолбунів-Пас. 01:18 01:40
Кривин 02:22 02:24
Славута-1 02:37 02:39
Шепетівка-1 03:01 03:03
Полонне 03:32 03:34
Бердичів 04:39 04:41
Козятин-1 05:09 05:37
Миронівка 08:23 08:25
Ім.тараса Шевченка 09:47 10:14
Долинська 13:19 13:25
Кривий Ріг-Головний 15:14 15:24
Апостолове 16:09 16:35
Високопілля 17:02 17:04
Біла Криниця 17:34 17:36
Снігурівка 18:33 18:35
Херсон 19:29 19:34
Миколаїв Пас. 20:31

Розклад у зворотньому напрямку