Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 99

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 99 ("ЗАКАРПАТТЯ") 26/03-23/08/2017 щоденно 14:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 16:49
Батьово-Пас. 17:38 17:40
Мукачеве 18:16 18:22
Карпати 18:42 18:44
Свалява 18:54 18:57
Воловець 19:29 19:39
Лавочне 20:15 20:25
Славське 20:38 20:41
Стрий 21:44 21:46
Львів 22:58 23:20
Броди 00:26 00:28
Острог 01:54 01:56
Кривин 02:12 02:14
Славута-1 02:27 02:29
Шепетівка-1 02:51 02:53
Новоград-Волинський 1 03:54 03:59
Яблунець 04:29 04:31
Коростень-П-З 05:07 05:09
Святошин 06:59 07:01
Київ-Пас. 07:18