Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 98

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Київ 98 ("СВІТЯЗЬ") з 26/03/2017 щоденно 9:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 20:16
Голоби 20:44 20:46
Рожище 21:08 21:10
Ківерці 21:25 21:54
Луцьк 22:09 22:32
Ківерці 22:48 22:50
Клевань 23:22 23:24
Рівне 23:46 23:53
Здолбунів-Пас. 00:07 00:24
Острог 00:47 00:49
Кривин 01:04 01:06
Славута-1 01:18 01:20
Шепетівка-1 01:41 01:43
Новоград-Волинський 1 02:36 02:38
Коростень-П-З 03:51 03:53
Святошин 05:39 05:41
Київ-Пас. 05:58

Розклад у зворотньому напрямку