Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 842

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 842 11/12/2016-28/10/2017 по суботах та неділях 5:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка-1 14:17
Хролин 14:31 14:32
Полонне 14:48 14:49
Понінка 14:54 14:55
Миропіль 15:06 15:07
Печанівка 15:16 15:17
Разіне 15:25 15:26
Чуднів-Волинськ. 15:36 15:37
Михайленки 15:47 15:48
Бердичів 16:11 16:15
Козятин-2 16:33 16:34
Козятин-1 16:44 16:56
Чорнорудка 17:17 17:18
Брівки 17:29 17:30
Попільня 17:43 17:44
Кожанка 17:57 17:58
Фастів-1 18:14 18:24
Васильків-1 18:47 18:48
Боярка 19:00 19:01
Вишневе 19:09 19:10
Київ-Волинський 19:16 19:17
Караваєві Дачі 19:21 19:22
Київ-Пас. 19:28