Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 13

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 13 4/05-30/07/2017, з 28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:34
Фастів-1 19:36 19:38
Бердичів 21:08 21:10
Чуднів-Волинськ. 21:43 21:45
Печанівка 22:06 22:08
Полонне 22:27 22:29
Шепетівка-1 22:59 23:01
Славута-1 23:23 23:25
Кривин 23:39 23:41
Здолбунів-Пас. 00:20 00:40
Дубно 01:16 01:18
Радивилів 01:51 01:53
Броди 02:03 02:06
Львів 03:20 03:46
Стрий 04:49 04:51
Сколе 05:20 05:23
Славське 05:53 05:56
Лавочне 06:11 06:20
Воловець 06:56 07:04
Свалява 07:37 07:40
Мукачеве 08:06 08:11
Батьово-Пас. 08:40 08:43
Чоп-Пас. 09:06 09:26
Ужгород 09:51