Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 74

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Москва Кур. 74 цілий рік щоденно 23:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 11:06
Апостолове 11:44 11:47
Чортомлик 12:31 12:33
Нікополь 12:59 13:16
Марганець 13:39 13:41
Дніпробуд-2 14:38 14:40
Запоріжжя-1 15:19 16:04
Синельникове-1 17:09 17:55
Павлоград-1 18:26 18:36
Лозова-Пас. 19:35 19:38
Харків-Пас. 21:45 22:44
Бєлгород 01:04 02:04
Курськ 04:00 04:16
Орел 06:00 06:15
Тула 1 Курская 08:21 08:36
Москва-Курська 11:25

Розклад у зворотньому напрямку