Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 99

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 99 ("ЗАКАРПАТТЯ") з 11/12/2016 щоденно 14:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:42
Святошин 18:04 18:06
Малин 19:09 19:11
Коростень-П-З 19:48 19:50
Яблунець 20:27 20:38
Новоград-Волинський 1 21:14 21:16
Шепетівка-1 22:07 22:09
Славута-1 22:31 22:33
Кривин 22:47 22:49
Острог 23:06 23:08
Дубно 23:57 23:59
Броди 00:40 00:42
Львів 01:53 02:21
Стрий 03:27 03:29
Славське 04:25 04:28
Лавочне 04:43 04:53
Воловець 05:30 05:38
Свалява 06:09 06:12
Карпати 06:22 06:24
Мукачеве 06:39 06:46
Батьово-Пас. 07:19 07:22
Ужгород 08:12