Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Івано-Франківськ 43 з 11/12/2016 щоденно 10:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:50
Святошин 19:12 19:14
Коростень-П-З 21:11 21:13
Новоград-Волинський 1 22:20 22:22
Шепетівка-1 23:15 23:17
Кривин 23:50 23:52
Броди 01:33 01:35
Львів 02:47 03:11
Ходорів 04:19 04:21
Бурштин 04:56 04:58
Галич 05:10 05:12
Івано-Франківськ 05:44