Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 120

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 120 цілий рік щоденно 24:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:05
Красне 14:48 14:50
Злочів 15:12 15:14
Тернопіль-Пас. 16:11 16:23
Підволочиськ 17:13 17:15
Волочиськ 17:24 17:26
Хмельницький 18:20 18:26
Деражня 18:57 18:59
Комарівці 19:16 19:18
Жмеринка-Пас. 19:58 20:18
Вапнярка 21:33 21:35
Слобідка 22:50 23:10
Балта 23:46 23:48
Любашівка 00:31 00:33
Врадіївка 00:52 00:54
Первомайськ На Бузі 01:27 01:29
Помічна 02:35 02:37
Новоукраїнка 02:55 02:57
Плетений Ташлик 03:18 03:20
Кропивницький 03:56 03:59
Чорнолісська 04:36 04:38
Знам'янка-Пас. 04:54 05:23
Користівка 05:53 05:55
Олександрія 06:06 06:08
Рокувата 08:40 08:44
Кривий Ріг-Головний 09:23 10:17
Апостолове 10:55 11:00
Чортомлик 11:52 11:57
Нікополь 12:26 12:41
Марганець 13:06 13:11
Мирова 13:33 13:39
Дніпробуд-2 14:18 14:20
Запоріжжя-1 14:52

Розклад у зворотньому напрямку