Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кур. Кривий Ріг 73 цілий рік щоденно 23:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Курська 15:00
Тула 1 Курская 18:10 18:40
Орел 20:50 21:20
Курськ 23:13 23:43
Бєлгород 01:53 02:53
Харків-Пас. 03:11 04:01
Лозова-Пас. 06:00 06:02
Павлоград-1 06:51 07:01
Синельникове-1 07:34 07:54
Запоріжжя-1 08:47 09:28
Дніпробуд-2 10:02 10:03
Марганець 10:56 10:58
Нікополь 11:24 11:39
Чортомлик 12:09 12:11
Апостолове 12:55 12:58
Кривий Ріг-Головний 13:35

Розклад у зворотньому напрямку