Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 107

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Одеса 107 цілий рік щоденно 18:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 20:15
Батьово-Пас. 21:06 21:08
Мукачеве 21:44 21:49
Карпати 22:06 22:07
Свалява 22:17 22:19
Воловець 22:51 22:59
Лавочне 23:33 23:42
Славське 23:55 23:57
Сколе 00:25 00:27
Стрий 01:00 01:02
Львів 02:05 02:30
Тернопіль-Пас. 04:27 04:32
Волочиськ 05:31 05:33
Хмельницький 06:30 06:35
Деражня 07:05 07:07
Жмеринка-Пас. 08:05 08:26
Вапнярка 09:35 09:37
Крижопіль 09:54 09:56
Кодима 10:27 10:29
Подільськ 11:24 11:44
Роздільна-1 13:15 13:17
Одеса-Застава 1 14:20 14:22
Одеса-Головна 14:38

Розклад у зворотньому напрямку