Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 120

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів 120 цілий рік щоденно 24:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 11:55
Дніпробуд-2 12:30 12:32
Мирова 13:06 13:10
Марганець 13:29 13:34
Нікополь 14:00 14:17
Чортомлик 14:48 14:53
Апостолове 15:37 15:42
Кривий Ріг-Головний 16:21 17:28
Рокувата 18:06 18:11
Олександрія 20:30 20:32
Користівка 20:43 20:45
Знам'янка-Пас. 21:16 21:33
Чорнолісська 21:50 21:52
Кропивницький 22:25 22:28
Плетений Ташлик 23:12 23:14
Новоукраїнка 23:34 23:36
Помічна 23:55 23:58
Первомайськ На Бузі 00:49 00:51
Врадіївка 01:24 01:26
Любашівка 01:52 01:54
Балта 02:46 02:48
Обхідна 02:58 02:59
Слобідка 03:24 03:44
Вапнярка 04:59 05:01
Жмеринка-Пас. 06:10 06:28
Комарівці 07:13 07:15
Деражня 07:32 07:34
Хмельницький 08:05 08:09
Волочиськ 09:03 09:05
Підволочиськ 09:13 09:15
Тернопіль-Пас. 10:01 10:14
Злочів 11:12 11:14
Красне 11:39 11:41
Львів 12:22

Розклад у зворотньому напрямку