Друк

Протоколи нарад по узгодженню орієнтовних обсягів та умов перевезень зовнішньоторговельних вантажів залізничним транспортом між залізничними адміністраціями

Протоколу наради -  по узгодженню орієнтовних обсягів та умов перевезень експортних, імпортних та транзитних вантажів залізничним транспортом між Угорщиною, Росією, Сербією та Україною на 2018 рік, яка відбулась 19 23 березня 2018 року в м. Секешефехервар (Угорщина).

Протоколу по узгодженню орієнтовних обсягів перевезень експортних, імпортних та транзитних вантажів між залізницями України, Російської Федерації і Словацької Республіки на 2018 рік, яка відбулась 03‑06 квітня 2018 року  у м. Сенець (Словаччина).

Протокол наради щодо узгодження орієнтовних обсягів і умов перевезень зовнішньоторговельних вантажів залізничним транспортом між Україною, Республікою Болгарія, Республікою Молдова, Російською Федерацією і Румунією через прикордонні переходи України та Румунії, Республіки Молдова і Румунії на 2017 рік (19-21.09.2017, м. Львів, Україна).

Протокол наради щодо організації залізничних перевезень вантажів між Україною, Республікою Білорусь, Литовською Республікою, Російською Федерацією, Німеччиною та Польщею, а також транзитом через ці країни в напрямку Схід-Захід-Схід від 02.04.8.2017, м. Одеса.