Друк

Департамент пасажирських перевезень далекого сполучення ПАТ «Укрзалізниця» організовує систему перевезення пасажирів у внутрішньому та міжнародному сполученні, формує та реалізує ефективну політику пасажирських перевезень, забезпечує якісні послуги, що надаються пасажирам на вокзалах і в поїздах.

Також департамент проводить єдину технічну політику та нормативне регулювання в пасажирському господарстві, забезпечує утримання й розвиток пасажирського господарства, у тому числі рухомого складу, задіяного в пасажирських перевезеннях.

Відповідно до покладених на нього завдань департамент визначає розміри руху, схеми складів пасажирських поїздів, періодичність їх курсування, маршрути безпересадочних вагонів, розробляє зі структурними підрозділами ПАТ «Укрзалізниця» та подає на затвердження тарифи на перевезення пасажирів, багажу й вантажобагажу регіональними філіями у внутрішньому та міжнародному сполученні тощо.

Окрім цього, департамент організовує розслідування порушень технологій роботи з боку працівників пасажирського господарства, розробляє заходи з попередження таких випадків і покращання обслуговування пасажирів.

Керівництво:

  • В.о. начальника  –  СКИДАН Віталій Васильович
  • Заступник начальника – ТОЛКАЧОВ Олександр Володимирович 

Контактна інформація:

  • Адреса: м. Київ, вул. Тверська, 5
  • Телефон: (044) 465-02-27
  • Факс: (044) 465-32-47