Друк

Департамент економіки, планування та бюджетування ПАТ «Українська залізниця».

 

Короткий опис

Департамент відповідно до законодавства контролює та координує діяльність структурних підрозділів апарату управління ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій, філій та їх структурних підрозділів з питань планово-фінансової дисципліни, економічного планування, бюджетування та контролінгу фінансово-господарської діяльності.

 

Основні завдання

Формування консолідованого фінансового плану ПАТ «Укрзалізниця» в державних органах виконавчої влади, та захист фінплану в державних органах виконавчої влади, звітування про виконання фінансового плану

Формування та реалізація єдиної фінансово-економічної політики  ПАТ «Укрзалізниця» щодо планування та бюджетування фінансово-економічної діяльності регіональних філій та філій.

Координація діяльності регіональних філій, філій та залежних товариств з питань розробки та контролю виконання фінансових планів  та інших планових показників.

Формування і впровадження системи бюджетування та контролінгу.

Діагностика фінансового стану ПАТ «Укрзалізниця», аналіз фінансово-економічних показників, розробка оперативних управлінських рішень по покращенню фінансової діяльності ПАТ «Укрзалізниця».

Участь у розробці автоматизованих систем планування та аналізу фінансово-господарської діяльності.

 

Керівництво

Директор – Кулачок Володимир Олексійович

Контактна інформація:

 Адреса: м.Київ,  вул. Тверська, 5

Телефон: приймальня (044) 465-40-44