Друк

Департамент управління рухом є структурним підрозділом апарату управління ПАТ «Укрзалізниця»

 

Короткий опис

Департамент відповідно до законодавства забезпечує організацію та централізоване диспетчерське управління рухом поїздів, в тому числі перевезення спеціальних, військових, негабаритних і великовагових вантажів у прямому і міжнародному залізничному сполученні.

 

Основні завдання

Організація злагодженої поїзної роботи регіональних філій, філій, Товариства з метою забезпечення перевезень пасажирів і вантажів.

 Забезпечення надання послуг з використання інфраструктури залізничного транспорту загального користування, що належить Товариству, для здійснення перевезень пасажирів, вантажів, багажу і вантажобагажу.

Організація та ефективне управління рухом поїздів з безумовним забезпеченням безпеки руху поїздів, ефективним використанням технічних засобів, дотриманням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, виробничої санітарії та охорони довкілля.

Удосконалення технології експлуатаційної роботи на основі автоматизації управління, планування і нормування перевізного процесу та забезпечення їх ефективності.

Організація розробки графіка руху поїздів на залізничній мережі України та його коригування відповідно до показників пропускної спроможності.

Організація та контроль направлення поїздопотоків, розробка плану формування поїздів на залізничній мережі Товариства і в міждержавному сполученні.

 Керівництво Департаменту управління рухом

 Директор – вакансія;

В.о. директора - заступник директора – Мельник Віталій Олександрович

 

Контактна інформація:

 

Адреса: м. Київ, вул. Тверська 5

 

Телефон: приймальня 465 01 19