Друк

Адміністративне управління

Адміністративне управління було створено в апараті Державної адміністрації залізничного транспорту України в лютому 2006 р. у результаті структурних змін в Управлінні справами і з метою вдосконалення структури управління та розме­жування господарських і адміністративних функцій.

До складу Управління ввійшли радники Генерального директора, представники Укрзалізниці у державних органах законодавчої та виконавчої влади, помічники і референти Генерального директора, перших заступників (заступників) Генерального директора, відповідальний секретар Ради Укрзалізниці, відділ забезпечення документообігу.
Адміністративне управління забезпечує документаційне функціонування Укрзалізниці, здійснює підготовку інформаційних, аналітичних матеріалів, сприяє у підготовці рішень керівників Укрзалізниці, організовує збір та узагальнення інформаційно­аналітичних довідок з окремих  питань  і  напрямів  діяльності  залізничного транспорту, звітів головних управлінь, управлінь та підприємств Укрзалізниці за показниками роботи господарств. Працівники управління  організовують роботу Генерального директора Укрзалізниці та  його заступників стосовно планування робочого часу, організаційного забезпечення проведення нарад, зустрічей, поїздок тощо.
Відповідальний секретар Ради Укрзалізниці забезпечує планування і організацію проведення апаратних нарад та  Ради Укрзалізниці — колегіального органу Державної адміністрації залізничного транспорту України, який визначає пріоритетні напрями функціонування й перспективи розвитку залізничної галузі в сучасних умовах вільного ринку і європейської інтеграції.
Крім того, представники Укрзалізниці у державних органах законодавчої та виконавчої влади забезпечують представництво інте­ресів Державної адміністрації залізничного транспорту у Верховній Раді та Кабінеті Міністрів України під час проходження законів та інших нормативно-правових актів, що стосуються діяльності залізничного транспорту.
Радники Генерального директора Укрзалізниці здійснюють консультативно-координаційне забезпечення реформування залізничного транспорту.
Адміністративне управління здійснює технічне та інформаційно­документаційне забезпечення управлінської діяльності Державної адміністрації залізничного транспорту України.

 

Керівництво:

  • Заступник: ПИЛИПЕНКО Володимир Олексійович;
  • Заступник: КНЯЗЄВА Наталія Федорівна.


Контактна інформація:

  • aдреса: 03860, м. Київ-150, вул. Тверська, 7
  • телефон: 465-28-02; 465-00-26