Друк

Департамент локомотивного господарства проводить єдину технічну й нормативну політику з питань рухомого складу й електропостачання залізниць, організовує безперебійну роботу рухомого складу. Зокрема, впроваджує на залізницях України електричну й інші перспективні види тяги, розробляє технічні завдання та проекти нових типів рухомого складу, основного устаткування електропостачання тяги поїздів, вибирає виробників та оформлює контракти.

Також департамент визначає потреби залізничного транспорту України в обсягах ремонту й модернізації рухомого складу з обґрунтуванням джерел та обсягів фінансування. Розробляє технічні завдання на проектування й виготовлення спеціалізованих машин і основного спеціалізованого технологічного устаткування для підприємств локомотивного, вагонного господарства та господарства електропостачання. Здійснює оперативне керівництво роботою служб електропостачання, локомотивного й вагонного господарства залізниць.

Визначає разом із залізницями пріоритетні напрямки в розвитку галузей локомотивного, вагонного господарства й господарства електропостачання, плани науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, контролює впровадження досягнень науково-технічного прогресу в підгалузях у межах своєї компетенції.

Керівництво:

  • Начальник – ТКАЧЕНКО Євген Валентинович
  • Перший заступник начальника  РЕЖИЛО Ігор Олексійович
  • Заступник начальника – ЛЕСИК Віктор Йосипович

Контактна інформація:

  • Адреса: 03680, м. Київ, вул. Тверська, буд. 5
  • Телефон: (044) 465-02-88
  • Факс: (044) 465-33-22