Друк

1. Назва Департаменту: Департамент оплати праці та мотивації персоналу.

2. Загальна інформація : Департамент формує засади та єдині організаційно-нормативні підходи, визначає основні напрямки розвитку діяльності ПАТ «Укрзалізниця» щодо оплати праці та мотивації персоналу, координує їх реалізацію, контролює діяльність з питань нормування праці, режимів праці та відпочинку, організаційно-штатної структури, планування та використання витрат на оплату праці.

3. Основні завдання :  

3.1.  Розробка, організація впровадження, координація, удосконалення єдиної політики ПАТ «Укрзалізниця» з метою залучення та утримання висококваліфікованого персоналу, підвищення продуктивності праці у сфері: організації праці, в т.ч. нормування праці, управління робочим часом і часом відпочинку; оплати праці та мотивації персоналу.

3.2. Проектування, оптимізація організаційно-штатної структури ПАТ                                                                «Укрзалізниця».

3.3. Підготовка проектів щодо розвитку мотивації персоналу, системи  оплати праці та планування чисельності.

3.4. Контроль за дотриманням вимог законів та нормативно-правових  актів з питань організації, нормування, оплати, стимулювання праці, режиму праці і відпочинку, оцінки та мотивації персоналу.

 

Керівництво:

  • директор департаменту – СКАРЛАТ Ольга Вікторівна
  • заступник директора – МЕЛЬНИКОВА Олена Анатоліївна

Контактна інформація:

  • Адреса: м. Київ, вул. Протасів Яр, буд. 2
  • Телефон: (044) 465-13-10, 
  • Факс: (044) 521-61-15