Друк

Департамент будівель та споруд забезпечує проведення єдиної технічної політики при будівництві, реконструкції, ремонті, експлуатації та утриманні службово-технічних будівель і споруд та об’єктів соціальної сфери залізниць у належному технічному стані, а також безперебійну роботу об’єктів водопостачання, теплопостачання та санітарно-технічного обладнання. На балансі господарства будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд (БМЕС) знаходяться понад 34 тисячі об’єктів службово-технічного та соціального призначення.

          З метою забезпечення належних умов відпочинку залізничників та їх родин до літнього оздоровчого сезону виробничі підрозділи БМЕС щорічно готують дитячі табори, пансіонати, санаторії та бази відпочинку, слідкують за технічним станом об’єктів культурно-освітнього та спортивного призначення, що перебувають на балансі ПАТ «Укрзалізниці».

          Департамент вживає заходів для збереження та вдосконалення виробничих потужностей і кадрового потенціалу, впровадження нової техніки та новітніх технологій виробництва. Актуалізовує програми, спрямовані на: покращання технічного стану будівель і споруд, підвищення продуктивності праці та якості ремонтно-будівельних робіт, зменшення витрат енергоносіїв, зменшення збитковості житлово-комунального господарства, поліпшення умов праці, виконання природоохоронних заходів та забезпечення норм екологічної безпеки.

         З 01.04.2017 р. відбулося створення філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» (БМЕС), до складу якої увійшло 21-не територіальне управління.

         Створення філії (БМЕС) є формуванням стійкої системи комплексних заходів з підвищення ефективності виробничої і управлінської діяльності напряму будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд у складі         

         ПАТ «Укрзалізниця» в умовах ринкового середовища у середньо - та довгостроковій перспективі.

 

Керівництво:

  • Директор – МІНЯЙЛО Максим Борисович
  • Заступник начальника – ЮРЧЕНКО Євгеній Олександрович

 

Контактна інформація:

Адреса: м. Київ, вул. Протасів Яр, 2
Телефон: приймальня (044) 465-06-65