Друк

Департамент вагонного господарства в межах, передбачених законодавством, здійснює координацію діяльності наступних філій ПАТ «Укрзалізниця»: філії «Дарницький вагоноремонтний завод», філії «Стрийський вагоноремонтний завод», філії «Рефрижераторна вагонна компанія», філії «Панютинський вагоноремонтний завод». Також департамент здійснює оперативне керівництво службами вагонного господарства регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця».

Крім того, департамент контролює розробку та впровадження проектів і документів, що визначають порядок функціонування підприємств вагонного господарства, механізації та автоматизації технологічних і виробничих процесів. Розробляються заходи з техніки безпеки, охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху поїздів, соціального захисту працівників вагонного господарства.

Забезпечується утримання в справному стані парку вантажних вагонів, контролюється якість ремонту вагонів і збереження рухомого складу. Здійснюється взаємодія з науково-дослідними та дослідно-конструкторськими організаціями щодо формування планів науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт з питань вагонобудування, ремонту та технічного обслуговування вагонів, технологічних процесів, автоматизації та механізації виробничих процесів, розгляд та погодження проектів нових типів вагонів, ознайомлення з результатами випробувань, підготовка пропозицій з покращення конструкцій вагонів і їх деталей, а також заходів з техніки безпеки та охорони праці.

Керівництво:

  • директор департаменту – МОТІН Олег Ігорович
  • заступник директора – КОТЯЙ Валерій Федорович
  • заступник директора – ІСОПЕНКО Іван Васильович

Контактна інформація:

  • Адреса: 03680, м. Київ, вул. Тверська, 5
  • Телефон: (044) 465-03-24
  • Факс: (044) 465-03-37